Apartmán Beran Rokytnice

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Rokytnice nad Jizerou je jedním z největších horských lyžařských a turistických center západních Krkonoš. Dominantu Rokytnice tvoří hřeben Studenova, Lysé hory a Kotle (1434m). Na hřebeny okolních kopců a hor vede 21 lyžařských vleků, velkokapacitní dvě 4 sedačkové lanovky na Lysou horu a mnoho turistických zimních a letních tras. Objekt je součástí 11 nových horských domů tvořících malé náměstí s obchody, restaurací, lyžařskou školou a půjčovnou lyží v blízkosti vleků i lanovky. Autem se do Rokytnice dostanete po silnici E65. Autobusy jezdí až k objektu ze všech velkých měst v ČR. V blízkosti je také lanovka s letním provozem.
Vybavení a služby
Apartmány se nachází v 1.patře apartmánového domu. Je dvoupokojový, vybavený dle evropských standardů. Předsíň s WC, zvlášť sprchový kout, kuchyňský kout s lednicí, kávovarem, mikrovlnnou troubou, nádobím, obývací část s rozkládací pohovkou (160x200cm), dále kabel. TV, radio. Ložnice se 2 lůžky a skříní. V ceně je :el. proud, toaletní potřeby, zapůjčení ložního prádla a ručníků. Do našich služeb nepatří doprava, stravování a pojištění. WIFI je možné za poplatek. Parkování je v létě u domu zdarma, v zimě na blízkých parkovištích za poplatek nebo cca 1km zdarma. Délka pobytu min. 3 noci.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Pro děti a nenáročné lyžaře je cca 100m od objektů několik vleků POMA. Pro ostatní lyžaře pak lyžařský areál na Lysou horu. Mnoho kilometrů upravených běžkařských drah. K celoročním sportovním aktivitám patří kuželky. Můžete u nás využít tenisové a volejbalové kurty nebo si zahrát fotbal na zatravněném fotbalovém hřišti. Pro milovníky rychlých kol jsou připraveny motokáry nebo koloběžky po sjezdovce u Skiareálu Modrá Hvězda. Sportovní hala nabízí dvě tělocvičny a posilovnu. V zimních měsících Vás zláká snowtubing nebo vyjížďky na saních, také sauna hned v blízkosti domu. Vyznavači adrenalinových sportů si přijdou na své při raftingu či paraglidingu nebo při návštěvě lanového centra. Bikepark v Rokytnici nad Jizerou se nachází ve skiareálu Horní Domky. Každý biker ocení skvěle postavené dva druhy tratí - singtraly - pod vedením známého jezdce Michala Márošiho a lokála Týdy Michala Martinka. Otevřeny jsou dvě trasy – lehčí překážková, těžší sjezdová. Koupaliště a bazény najdete v našem blízkém okolí. V Rokytnici také najdete směnárny, restaurace, kavárny, sauny, fitness, venkovní tenisové hřiště, půjčovny lyží, horských kol, lyžařské školy, obchody se sportovním zbožím, samoobsluha s potravinami, diskotéky, masáže a solárium aj.
TOPlist